Pokud jste někdy již přemýšleli nad koupí chytrých hodinek, ale vyděsila vás jejich složitost nebo vysoká cena, pak by GW01 od Ulefone mohly být tou správnou volbou.

V dnešní době technologií, kdy již všichni lidé vlastní nějaký smartphone, jsou chytré hodinky nedílnou součástí každodenního života. A ty s označením GW01 padnou dobře nejen novým uživatelům, ale i těm, kteří v minulosti již chytré hodinky vlastnili.

Co se týče vzhledu hodinek, musíme je pochválit. Opravdu se nám líbí. Jejich ciferník je kulatý, což jen utvrzuje věrohodnost klasických hodinek a tělo je vyrobeno z nerezové oceli. Hodinky dále mají i černý kožený řemínek, který jim dodává ještě luxusnější vzhled. Pásky k hodinkám jsou měnitelné, přičemž v současné době jsou k dispozici celkem tři batevná provedení (Vesmírně šedá, Stříbrná, Zlatá).

Displej GW01 je dotykový, 1,3-palců velký a s rozlišením 240×240. Co se týče vnitřní paměti, najdeme zde 64MB RAM a 128MB ROM.

GW01 jsou samozřejmě vybaveny konektivitou Bluetooth 4.0, pro komunikaci s Android a iOS zařízeními. Podmínkou je operační systém Android 4.3 a vyšší nebo iOS 7.0 a vyšší.

Hodinky nabízejí celkem něco přes 40 funkcí, ovšem vypisovat je tady všechny by bylo velmi zdlouhavé, takže vypíchneme jen ty nejdůležitější. Na hodinkách samozřejmě nalezneme základní známé funkce, jako kalendář, budík, stopky nebo třeba knihu telefonních kontaktů, ale to není nic nezvyklého.

Sekce Sledování zdraví pak zahrnuje měření tepové frekvence, monitorování spánku, upozornění na protáhnutí a krokoměr. Hodinky mimo jiné umožňují také hlasové poznámky, vytáčení kontaktů nebo upozornění na příchozí zprávy.

Primární jazyk je angličtina, ale potřebujete-li hodinky v jiném jazyce, máte na výběr i ze španělštiny, čínštiny, ruštiny, portugalštiny, francouzštiny, italštiny nebo arabštiny.

GW01 jsou voděodolné, ovšem plavání či sprchování s nimi vám spíše nedoporučujeme. Podle našich zkušeností jsou dobře odolné vůči dešti, při mytí rukou nebo když na ně něco rozlijete.

Co se týče displeje, tak jsme při testování zjistili, že má skvělou odezvu. Obrazovka je celkově velmi elegantní. Hodinky mají jedno fyzické tlačítko, které vás zavede na domovskou stránku nebo zpět.

Na zadní straně hodinek se nachází reproduktor. Kvalita a hlasitost zvuku je překvapivě velice kvalitní. Dále zde můžeme najít také snímač tepové frekvence a nabíjecí konektor. V balení je příslušná magnetická nabíjecí základna, která se k hodinkám připojuje pomocí Micro USB kabelu.

Co se týče baterie, tak ta má kapacitu 310mAh. Plně nabitá je již za 3 hodiny. Výdrž pak čítá přibližně 5 dní, dle frekvence použití.

Každému, kdo hledá spolehlivé chytré hodinky za dobrou cenu, bychom GW01 od Ulefone doporučili. Jedná se dobrý přístroj, který má velice pěkný vzhled, hardware a spoustu zajímavých funkcí. Hodinky najdete v obchodě Smartyhodinky, za cenu 3 789 Kč.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup