No.1 je jedna z těch společností, které začínají krůček po krůčku, bez velkého rozruchu a tiše se dostávají na příčky nejoblíbenějších. Chytré hodinky S3 této společnosti jsou pak skvělým příkladem toho, jak se dá zkombinovat styl a praktičnost.

Jedny z nejlépe vypadajících

Ačkoliv se říká, že pravá krása se skrývá uvnitř, pokud to nezaujalo Vaše oči, nekupujte to. Manufaktury ví, co dělají a proto se na trhu objevují čím dál více elegantní zařízení, která za sebou zanechávají původní koncept chytrých hodinek, nevzhledných a mohutných.

No.1 S3 přicházejí ve třech barevných kombinacích – Vesmírně šedá, Sněhově bílá a Zlatá. Naší volbou bylo provedení Zlatá s hnědým páskem a zlatavým tělem, nicméně zde samozřejmě záleží na Vašem osobním vkusu, ostatně proto jsou k dispozici různé varianty.IMG_1710

Okolí displeje hodinek je zhotoveno z nerezové oceli, zatímco pásek je kožený. Displej samotný je pokryt temperovaným sklem, aby se tak zabránilo nežádoucím škrábancům či prasklinám.

Telefon na Vašem zápěstí?

Nositelná zařízení byla původně stvořena k tomu, aby se vyřešil problém s neustálým vytahováním telefonů z našich kapes. To se hodí především na místech, kde není vhodné či dokonce povolené, jakkoliv operovat s prostorově výrazným telefonem.

Toužíte-li po chytrých hodinkách, které toto perfektně řeší, S3 jsou jednoznačně pro Vás. Dalo by se říci, že jde o chytrý telefon na Vašem zápěstí.

Jedná o vůbec první kulaté chytré hodinky se slotem na SIM kartu, které Vám tak umožní procházení kontaktů a zadávání či přijímání telefonních hovorů. Nechybí ani kalkulačka, záznamník, kalendář, budík a dálkové ovládání videokamery a hudebního přehrávače.

Zůstaneme-li u zmíněné funkce telefonních hovorů, tak je třeba dodat, že chytré hodinky No.1 S3 obsahují také stereo systém a potlačení okolního hluku, aby byla kvalita hovorů optimální.IMG_1728

K zařízení se perfektně hodí pojem „hands-free“, protože jej spustíte bez jakýchkoliv zbytečných dotyků. Jednoduše pohněte zapěstím a hodinky to detekují a rozsvítí se samy.

Monitorování aktivit

Doposud jsme se bavili pouze o tzv. „smartphone“ funkcích, ale co základní funkce? Samozřejmě.

V No.1 S3 nalezneme monitorování veškerých sportovních aktivit a spánku, dále notifikační zeď (přes aplikaci Fundo), hudební přehrávač, ochranu proti ztrátě, Bluetooth a již vyzdvižený slot na SIM kartu. Zajímavým doplněním toho všeho je pak senzor UV záření, když si v létě zrovna nejste jisti, jestli to sluníčko nesvítí už trochu moc.

Hodilo by se dodat, že hodinky jsou kompatibilní s Android a iOS systémy.

Specifikace

Hardware je poměrně standartní, nicméně operační systém je vyvinut speciálně na míru a nechybí ani microSD slot pro rozšíření úložiště. 350 mAh baterie zajišťuje 1-2 dny výdrže, podobně jako u Apple Watch.

  • Displej: IPS s rozlišením 240 x 240 pixelů
  • Externí paměť:  podpora až 16GB paměťové karty
  • Konektivita: Bluetooth 4.0, GSM 850/900/1800/1900 MHz (micro SIM)
  • Podporované zvukové a video formáty: MP3, MP4
  • Kompatibilita: Android a iOS
  • Voděodolnost: Ano
  • Rozměry: 52 x 41 x 12 mm
  • Váha: 49 gramů
  • Obsah balení: 1 x chytré hodinky No.1 S3, 1 x 350 mAh baterie, 1 x nabíječka, 1 x manuál v angličtině

Kde si mohu No.1 S3 zakoupit?

My jsme náš kousek obdrželi z internetového obchodu smartyhodinky.cz, kde si jej můžete již za skvělých 2 990,- Kč pořídit také.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup