Pravděpodobně vás zajímá, jestli se vyplatí koupit si AirPods i v roce 2021, nebo je lepší počkat na podzimní keynote. Apple totiž může představit další vylepšenou verzi bezdrátových sluchátek. Existuje však spousta důvodů, proč si koupit AirPods už dnes. V následujících řádcích vám je prozradíme.

Poté, co Apple představil AirPods Pro, tak někteří prodejci zlevnili AirPods druhé generace. Vyplatí se je ale kupovat? Ano, ale jen druhou generaci, protože sluchátka nejenže vydrží déle, ale umožňují používat Siri bez dotyku a díky čipu Apple H1 se připojují rychleji. Jedná se tedy o velice žádané Apple příslušenství, které si připojíte k iPhonu, iPadu i MacBooku.

Důvody, proč si koupit AirPods

  1. S nasazenými sluchátky řeknete známou frázi Hey Siri a položíte Siri otázku, respektive ji zaúkolujete.
  2. Výdrž baterie druhé generace je lepší.
  3. Snadno přepnete písničky.
  4. AirPods se bezdrátově nabíjí, pokud si je koupíte s nabíjecím pouzdrem.
  5. Pokud hrajete hry, nasadíte si AirPods a herní zážitek bude ještě silnější.

AirPods Pro jsou ještě lepší, ale dražší volbou

Přestože se objevily nějaké pověsti o tom, že by měly světlo světa spatřit AirPods 3, neočekává se, že by to bylo v letošním roce. AirPods 2 jsou výtečnou volbou, nicméně ještě lepší alternativou jsou AirPods Pro. Sice jsou dražší, nicméně jestli hledáte sluchátka, která umí potlačit okolní hluk, jsou pro vás AirPods Pro jako stvořené.

Existují i další produkty od renomovaných značek. Pokud jsou tedy pro vás AirPods 2 a AirPods Pro drahou záležitostí, najdete i bezdrátová sluchátka od jiných výrobců, která se dají spárovat s Apple zařízeními. Stačí se podívat na Apple příslušenství v internetovém obchodě AppleKing.cz, kde na vás čeká široký sortiment. Budete spokojení i s kvalitou nabízeného zboží.