Pebble je známý tím, že se o své chytré hodinky a služby konstantně stará. A dělá to tak, že naslouchá svým zákazníkům a zařízení jím co nejvíce přizpůsobuje. V poslední době se ale společnost ještě vyzdvihla – prvně jsme se dočkali zásadního slevnění několika modelů a nyní k tomu přichází obrovská aktualizace firmwaru a aplikací.

Není to tak dávno, co byla představena platforma Pebble Health, jež nám nabídla informace o krocích, vzdálenosti, spánku  a aktivně stráveném času. To vše je teď přesnější. Na konci dne pak můžeme vidět i nové shrnutí aktivit. Pro vývojáře je samozřejmě k dispozici aktualizované Health API.

Uživatelé iOS nově zažijí jednodušší a příjemnější nastavování svých hodinek Pebble. Bylo totiž pozměněno umístění nastavení vzhledů ciferníků, aplikací a notifikací. Když už jsme u těch notifikací, tak přibyla i možnost zasílání notifikací z iPhone aplikací do hodinek. Můžete si sami zvolit, jaké upozornění Vám budou chodit a kdy. Taková notifikace se pak na hodinkách zobrazí tak, jako když otevřete aplikaci.

(obrázek)

Dále jsme se dočkali funkce tzv. super-smajlíků. Pokud Vám někdo ve zprávě pošle jednoho smajlíka, zobrazí se přes celou obrazovku.

Co se týče Androidu, tak tady nejsou změny tak zásadní. Díky uživatelům byla vylepšena aplikace Send Text a k tomu rozšířena jazyková podpora.

Verze s označením 3.10 je k dispozici napříč všemi zařízeními, od nejstarších hodinek Pebble po nejnovější Pebble Time Round.

zdroj: wareable.com