Milano Jewelry kombinuje styl a funkčnost se svým novým chytrým šperkem, zvaným CUFF. Tento stylový kousek drží svého uživatele v bezpečí a obraze, zatímco je telefon schovaný v kapse.Screen-Shot-2015-12-28-at-5.24.48-PMZařízení začne vibrovat pokaždé, jakmile se někdo z povolených kontaktů snaží uživateli dovolat. K tomu si uživatel může vytvořit i svůj vlastní seznam kontaktů, který pak CUFF zkontaktuje v případě nouze. Pokud je uživatel v nebezpečí, dotkne se tlačítka, a zařízení dá vědět vybraným lidem, společně s lokací uživatele, tipy jak pomoci a živým přenosem zvuku, aby bylo jasno, co přesně se na scéně děje.Screen-Shot-2015-12-28-at-5.21.35-PM

CUFF váží pouhý 1 gram a je dostupný v několika variantách. Přívěšek samotný je z mosazu a může být volitelně pokryt Rhódiem, 18k zlatem nebo růžovým zlatem. Nicméně už v základu je osazen 74-mi kameny Zirconia a k tomu křehkým odnímatelným displejem. Samozřejmě nechybí ani řetízek, dlouhý 18-22 palců.

Dle společnosti toto voděodolné zařízení zvládne 6-12 měsíců bez nabití, a je již nyní dostupné na oficiální stránce Milano Jewelry.

zdroj: wearablestylenews.com