Samsung nám konečně příští týden ukáže, na čem všem v poslední době utajeně dělal ve svých laboratořích Creative Lab. Koná se totiž CES 2016.

Něco již ale o těchto projektech víme: Prvním je Welt – chytrý pásek, který Vám pomáhá s udržováním rutiny, a to počítáním kroků, sledováním času, jež prosedíte, a kontrolováním Vašich stravovacích návyků. Dalším v řadě je rink, což je ruční ovladač pro hry a další zábavu na VR sestavách. Namísto rukavic je ale ovladač narvhnut spíše jako řemínek, jak můžete ostatně sami vidět na obrázku výše.

Finální projekt, a zároveň nejvíce nevídáný, je TipTalk. Jedná se o pásek pro hodinky, který sedí například na Gear S2, a dělá mnohem více, než je pouhé držení hodinek na místě. Jakmile jej máte připevněn, rázem můžete poslouchat muziku či příjimat hovory pouhým dotekem prstu na ucho.

Toto jsou ale pouze tři z mnoha projektů, na nichž nyní inženýři pod značkou Creative Lab pracují. Jde o takový vnitřní inkubátor v Samsungu. Společnost přecejen dala 350 svým inženýrům volno, aby pracovali, na čem chtějí.

zdroj: www.engadget.com