Každým rokem pečlivě sledujeme, které obory, služby nebo produkty mezi lidmi dělají největší díru do světa. Přinášíme pár tipů na „must have“ nebo alespoň na zamyšlení, co vše může lidem pobláznit život.

Domy na vodě

Vedle bydlení v bytech a domech je stále více využíváno alternativní bydlení . Začíná být běžné bydlet v celoročně obyvatelné zděné chatě, stále více lidí se stěhuje na zahrady, kde poté bydlí v zateplených mobilheimech, poslední dobou nás už nepřekvapí ani fakt, že alternativně založené rodiny nemají problém s bydlením například v jurtě. Momentálním hitem je také bydlenína lodi. Na internetu se objevuje stále větší nabídka nových hausbótů jako varianta plnohodnotného bydlení.

Dokonalá prsa

Modelky, herečky, MISSky, všechny je mají. Proč si je také nepořídit? Máte celý život komplex z plochého hrudníku? Možná nastal ten správný čas s tím něco udělat! Nabídka specializovaných klinik je dnes opravdu úžasná a kvalita výsledků operací zrovna tak. Dokážou vám udělat prsa velikosti a tvaru, jaké si jen budete jen přát. Stačí se objednat na nezávaznou konzultaci a hned budete vědět víc.

Men in black

Módě často vévodí barvy. To ale neznamená, že by černá nebo bílá barva měly zůstat sedět v koutě! Hitem letošní zimy je totiž mimo jiné také kompletně černý ohoz. Prostě se od hlavy až po patu obléknete a obujete do této nejtmavší barvy ze všech. Dejte ale pozor, ne každému to sluší! K černočernému outfitu doporučujeme třeba červenou nebo žlutou kabelku. Tím rozbijete úplně všechny trendy!

Jednorožci

Jednorožci jsou všude kolem. Na kabelkách, plakátech, legínách, obuvi, v televizních seriálech, knížkách, ale i na kosmetice nebo čaji. Obliba těchto bájných stvoření raketově stoupá a jejich milovnicemi nejsou pouze malé holčičky, jak by se mohlo zdát. Fenoménu jednorožců propadají společně s nimi i maminky a teenagerky.

Lokální potraviny

Trend návratu ke kořenům nelze zastavit. Lidé se již několik let zabývají nevýhodami globalizace a snaží se začít fungovat po vzoru svých předků. Ti nedováželi potraviny přes půl světa tak, jak to děláme my. Ruku na srdce, ovoce, které bylo utržené nezralé, zelenina, pěstovaná jako hydroponie ve skleníku… nic z toho neoplývá svojí stoprocentní chutí ani obsahem prospěšných látek. Rozdíl mezi dovozovým rajčetem nebo jablkem a tím lokálním většinou poznáme hned!

Horkovzdušná fritéza

Milujete smažené, ale víte, že to není zdravé? Máme pro vás poslední roky velmi oblíbenou vychytávku do vaší kuchyně. Jmenuje se horkovzdušná fritéza a díky ní můžete připravit pro vaši rodinu daleko zdravější alternativu pro smažená jídla. Bez tuku a nebo jen s jeho troškou připravíte třeba hranolky nebo smažené kuře jako z fast foodu! Nevěříte? Určitě to vyzkoušejte!

Miniaturní prasátka

Toužíte po originálním domácím mazlíčkovi? Nebaví vás psi, kočky nebo papoušci? Máme pro vás tip na velice netradičního přítele do domu, na zahradu, ale i do bytu. Pořiďte si miniaturní prasátko – miniprase göttingenské! Tento trend k nám přišel z USA, kde se v posledních letech velmi rozšířil. A není se čemu divit. Tato prasátka jsou velmi hravá, chytrá, čistotná, ale také stále hladová a poměrně hlučná. Počítejte s tím, že potřebují vaši pozornost pro budoucích asi 10-15 let.

Pro jaký fenomén jste se v poslední době nadchli vy? Sledujete módní trendy a patříte do skupiny lidí, které lehce podlehnou reklamě? Dejte nám o vašich nákupních slabostech vědět!