Sotva Apple představí nový produkt, začne boj o to, kdo udělá to nejlepší příslušenství. Pokud vlastníte Apple Watch, pak jistě víte, že potřebují pravidelně nabíjet, obvykle každý večer. Když už je musíte každý večer sundávat, tak ať to stojí za to.

Zde je osm docků pro Apple Watch, které nás zaujaly:


Lounge Dock

01-just-mobile-lounge-dock-1439205921-r8bP-column-width-inline

Lounge Dock vyrábí společnost Just Mobile, pro kterou je to druhý dock v pořadí, hned po TimeStand. Lounge Dock je vyroben z hladkého hliníku a obsahuje podporu pro noční režim, který příšel spolu s novým watchOS 2. Pokud hledáte dobře vypadající stojan bez jakýchkoliv zbytečných doplňků, je Lounge Dock jasnou volbou.

€39.95, just-mobile.eu


Nomad Stand

05-nomad-stand-for-apple-watch-1439206149-69hX-column-width-inline

Tento dock je hlavně o futuristickém vzhledu a eleganci. Vybírat můžete z šedé a lehčí stříbrné barvy. Nomad Stand vypadá dobře a efektivně skryje jakékoliv napájecí kabely, nicméně postrádá jakékoliv funkce. Pokud by Apple vydal svůj oficiální dock, mohl by vypadat podobně, jako tento.

$69.95, hellonomad.com


Native Union Dock

hshshsshshs-1444321697-8WF6-column-width-inline

Tento dock je jednoduchý a funkční zároveň. Umožňuje snadno nastavit noční režim pro watchOS 2 a taktéž řešení napájecího kabelu je úhledně vyřešeno.

£40, nativeunion.com


HiRise

03-hirise-1439206081-o7Lp-column-width-inline

Mnoho stojanů pro Apple Watch se snaží vypadat elegantně, stejně tak i sofistikovaně, ale jen málokomu se to povedlo tak, jako HiRise. Dock je dodáván v černé a stříbrné barvě. Snadno se používá, bez ohledu na to, jaký model Apple Watch máte. Stejně tak umožňuje hodinky ovládat, zatímco je ukotven. Součástí je tzv. snooze funkce, pro ty, kteří se nemohou dostat z postele.

£39.99, twelvesouth.com | Amazon


DodoCase Dual Charging Dock Organiser

04-dodocase-dual-charging-dock-organiser-1439206611-HR8U-column-width-inline

Tento zajímavý dock pochází od odborníků z DodoCase. Umožňuje napájení jak iPhonu, tak Apple Watch. Je zhotoven ze dřeva, má tvar knihy a veškerá elektroinstalace je úhledně ukryta uvnitř těla. Je kompatibilní se všemi velikostmi iPhonů, ale bohužel nefunguje s Milanese Loop a Link Bracelet řemínky pro Apple Watch.

$79.95, dodocase.com


Belkin Charge

belsi-1444319099-4GbI-column-width-inline

Jeho tvůrci jej popisují jako “první dock svého druhu pro Apple Watch a iPhone s integrovanou magnetickou nabíječku a Lightning konektorem. Značka Belkin znamená volbu na jistotu – přecejen patří mezi hrstku značek, které jsou prodávány přímo Applem.

£109.95, belkin.com


Griffin WatchStand

06-griffin-watchstand-1439206167-lDvp-column-width-inline

Griffin byl jedním z prvních výrobců příslušenství pro Apple Watch, co se napájecího stojanu týče. Tento dock umožňuje hodinky pověsit jak svisle, tak i vodorovně. Za připlatek máte možnost objednat dock také s nabíjením pro iPhone na přední straně. Design vysokého sloupu Vám účině skryje všechen přebytečný drát.

£23.99, store.griffintechnology.com | Amazon


WatchMe

07-watchme-1439206222-UtcP-column-width-inline

WatchMe bude jedním z nejneobvyklejších napájecích docků, který si budete moci koupit, nicméně jen za předpokladu, že splní své cíle financování na Kickstarteru. Roztomilé animace, včetně blikajicího oka, jsou volně dostupné aplikace pro Apple Watch. Při objednání máte na výběr z různých barev. Stejně jako většina, také WatchMe funguje s novým nočním režimem, který přišel spolu s watchOS 2.

Update: Tento projekt to bohužel na Kickstarteru nezvládnul, nicméně autor slíbil, že se jej přesto pokusí uvést do reality — to by mělo být v průběhu roku 2016.

€19 a více, kickstarter.com

zdroj: www.wareable.com