Každý zkušený majitel hotelu si moc dobře uvědomuje, že pohostinství je tvrdá dřina s nekonečnou pracovní dobou. Pouze v naší malé zemi najdete stovky a stovky penzionů, motelů, hotelů i dalších forem ubytování. To znamená drsný konkurenční souboj a rozmazlené zákazníky. Jak si získat plusové body za téměř nulovou investici?

Na detailech záleží

Můžete mít nejpříjemnější personál, nejlepší kuchyni a celou řadu dodatkových služeb, ale jakmile nedopřejete svým hostům pohodlné pokoje, nevyděláte si žádné peníze. Není to jen o nábytku, klimatizaci, wi-fi a dalších kritériích, nýbrž i o kvalitním textilu.

Začněme u častého kamene úrazu, jímž jsou záclony. Ty dopřejí hostům tolik potřebné soukromí, stejně jako optické oddělení místnosti od divokého světa venku. Ve večerních hodinách, když se uvnitř svítí, jsou nutné i neprůhledné závěsy. Budou-li návštěvníci během svého odpočinku jako na ráně, příště raději půjdou jinam.

Podobná situace platí i pro povlečení, které je základem hygieny a ochrany vašeho majetku. Vhodně zvolený materiál však potěší i alergiky a další citlivé osoby. Nemluvě o tom, že se jedná o velmi výrazný designový prvek, jehož si lidé všímají na první pohled.

Nakupujte rychle a levně

Sehnat pořádný bytový textil může být buď těžké a nákladné, nebo snadné a levné. Záleží jen na tom, jakým způsobem se k tomu postavíte. Šikovným řešením je hlavně nákup na webových stránkách jednoho z největších českých hráčů pod názvem Dante.cz.

Daný e-shop nabízí tisíce kvalitních a ověřených produktů za bezkonkurenční ceny. Nezáleží na tom, jestli sháníte kusové záclony, župany, předložky, povlečení, osušky nebo jakýkoliv další produkt, vše seženete během několika málo kliknutí. K tomu připočtěte časté slevové akce a máte jasno.