Pokud jste majiteli Apple Watch a chcete zajímavější nabíječku, než je ta originální od Applu, Lift může být řešením. Používá totiž indukční systém, který spolupracuje s nabíjecí základnou a zajišťuje tak, že hodinky levitují ve vzduchu, zatímco se nabíjejí. Tato stanice pak mimo nabíjení hodinek poslouží i jakožto chytrá lampa.

Tvůrci nabíječky Lift uvádějí, že hlavní myšlenkou bylo vytvořit high-end zařízení, které se bude hodit k Apple Watch. Proto je konstrukce z hliníku a dotykový displej hodinek lze používat i při nabíjení.

Nicméně, pokud nejste majiteli Apple Watch, nezoufejte, protože nabíječka spolupracuje i s hodinkami značky Pebble. Konkrétně s Pebble 2, Time 2, Pebble Time, Pebble Time Steel, a Pebble Time Round, ve všech velikostech a se všemi řemínky, což platí i pro Apple Watch.

A aby toho nebylo málo, tak hlavní část nabíječky, která sedí uvnitř hodinek, má vlastní interní baterii a je odnímatelná, takže Apple Watch můžete nabíjet i na cestách. Základnu nabíječky Lift pak můžete použít i s každým telefonem, který podporuje indukční nabíjení.

Lift si na Kickstarteru nastavilo cíl 44 000 dolarů. Ten byl již několikanásobně překonán a momentálně se už nasbíralo něco přes 270 000 dolarů, přičemž 16 dní stále zbývá. Příspěvek 219 dolarů nebo více Vám zajistí kompletní nabíječku Lift, s předpokládaným dodáním letos v říjnu. Ale neváhejte dlouho, protože kusů ubývá.

zdroj: slashgear.com