Honor, značka mobilních telefonů, která spolupracuje se společností Huawei, se podle zvěstí chystá představit své vlastní chytré hodinky. Uniklý obrázek naznačuje, že hodinky by měly mít kruhový ciferník, název S1 a datum oficiálního vyhlášení 18. října. Honor má k tomuto datu představit také nový model telefonu, s názvem Honor 6X.

Honor má v nositelné elektronice již dva své zástupce, Honor A1 a Honor Z1. Jedná se však spíše o fitness trackery, než o chytré hodinky. Huawei pak vlastní chytré hodinky Huawei Watch, což jsou jedny z nejlépe vypadajících hodinek s Androidem vůbec. Právě díky spolupráci Honoru s firmou Huawei by model S1 mohl být podobně povedený, avšak s nižší cenou.

Zdroj, který upozornil na zařízení Honor S1, nezmiňuje případné specifikace, což znamená, že netušíme, jestli půjde o zařízení s Android Wear nebo ne.

V případě, že se Honor S1 ukážou s Android Wear, bude společnost patřit mezi jednu z mála, která představila chytré hodinky s tímto systémem v roce 2016. Několik dalších výrobců již oznámilo, že své chytré hodinky neuvolní dříve, než v roce 2017. Smutnou zprávou je, že Honor S1 můžou mít z počátku jen čínskou verzi, ovšem to by nemělo trvat dlouho.

O více informacích vás budeme informovat.

zdroj: digitaltrends.com