Všichni jsme viděli poslední trendy, co se týče oblasti chytrých hodinek, ovšem otázkou zůstává, zda si některé opravdu pořídit, či ne. Bavme se teď konkrétně o Apple Watch – pro lidi, kteří zvažují jejich koupi tady máme pár otázek, které by měli před nákupem promyslet.

Jaký vzhled mají?

Stejně jako u iPhonu, i u Watch se Apple snaží nastolit jistý standard z hlediska designu. Design je stálý a prakticky vždycky rozeznáte, že se jedná o produkt Applu.

Vzhled je štíhlý a elegantní. A pokud jste zvyklí nosit jiné hodinky k jinému typu oblečení, nezoufejte, protože i zde hodinky dobře poslouží.

Zvládnou nahradit můj mobil?

Hodně lidí si není jistých, zda Apple Watch opravdu nahradí jejich mobil. Hodinky sice dokáží zjednodušit některé klíčové prvky, jako například telefonování nebo posílání textových zpráv, v žádném případě se ale nejedná o úplné nahrazení telefonu. Nejlepší variantou tedy zůstává, nosit obě zařízení najednou.

Stojí za tu vysokou cenu?

Ano, Apple Watch nejsou zrovna nejlevnější. Nicméně s tím je potřeba počítat, pokud si chcete pořídit spolehlivé zařízení s aktuálnímí technologiemi. Samozřejmě, přípouštíme, že v tomto konkrétním případě se něco málo připlácí i za značku, ale to je opět jistá známka kvality a ojedinělosti.

Zatímco mobily už tady nějakou dobu jsou a jsme na ně zvyklí, chytré hodinky přináší zcela novou vizi, která bude mít vliv na to, jak se budeme dívat na svět technologií v budoucnosti.

Pokud se vám ovšem za hodinky nechce dávat plnou cenu, můžete si počkat, až jejich cena klesne nebo se vyskytne nějaká akce. Otázkou spíše zůstává, jak moc chytré hodinky chcete vy sami a kolik jste za ně schopni zaplatit.

Čtěte také: S nabíječkou Lift budou Vaše Apple Watch levitovat

Musím být fanouškem Applu, aby se mi Apple Watch líbily?

Není to zdaleka nutné. Apple Watch jsou jedním z nejjednodušších a nejdostupnějších produktů Applu. Jen možná nebudete schopni úplně pochopit, o čem Apple Watch jsou a jakou vizi nesou, pokud jste nikdy jiný produkt od Applu neokusili.

Některé zdejší funkce a aplikace jsou totiž pouze přepracované verze toho, co najdeme na ostatních zařízeních společnosti. Štěstím je, že si Apple Watch zachovávají i stejně skvělý uživatelský zážitek. V tuto chvíli jsou Apple Watch jedním z nejlepších způsobů, jak zůstat ve spojení a zároveň vlastnit zajímavý technologický trend.

zdroj: tech.co