Samsung Gear S2 jsou nyní dostupné také v USA a společnost ihned představila některé z nejlepších aplikací dostupných pro OS Tizen, na kterém hodinky běží. Společnost pojmenovala tento seznam aplikací „nadčasoví partneři“.

Samsung zveřejnil, že by měl nyní mít přes 1000 aplikací speciálně navržených pro Gear S2. Společnost navíc otevřela SDK vývojářům aplikací, aby se pokusili něco vytvořit sami.

Pojďme si tedy společně prohlédout „nadčasové partnery“ Gear S2:


Nike+ Running

nike-1444726230-5qLJ-column-width-inline
Nike+ Running podává informace o uživatelově ušlé vzdálenosti, rychlosti a délce běhu. Všechny tyto informace jsou zobrazovány přímo na displeji hodinek.


Twitter Trends

twitter1-1444726256-qZRv-column-width-inline
S touto sociální appkou můžete přesměrovat příspěvky z Twitteru přímo na obrazovku svých hodinek, a to pod datum a čas. Od nynějška uvidíte reakce na své tweety okamžitě.


Line

line1-1444726298-Q09G-column-width-inline
Znáte tyto roztomilé postavičky, které lze používat jako nálepky v chatovací aplikaci Line? Ne? Vůbec? Dobře, nyní si můžete jednu vybrat jako ciferník svých Gear S2.


Yelp pro Gear

yelp1-1444726344-bW4a-column-width-inline
Jaký je čas? Je čas na snídani. Takto budete odteď definovat svůj čas pomocí aplikace Yelp pro Gear S2. Ciferník vašich Gear S2 bude vypadat jako To-do seznam.


Volkswagen

volkswagon-1444726358-fA7l-column-width-inline
Pokud jste vlastníkem jednoho z nových vozů Volkswagen a hodinek Gear S2, budete moci vyslovit svá přání přímo do ciferníku hodinek. Můžete také na dálku třeba zapnout klimatizaci a pozastavit nabíjení Vašeho elektromobilu.


SmartThings

smartthings-1444726372-JhBY-column-width-inline
Pomocí aplikace SmartThings pro Gear S2 můžete použít své chytré hodinky k zapnutí přednastaveného osvětlení. Váš dům tedy bude kdykoliv připraven na Váš návrat a nejen to.


Kevo od UniKey

kevo1-1444726387-pCgO-column-width-inline
Klíče už jsou záležitostí spíše 20. století. V dnešní době Vám pro otevření vchodových dveří stačí pouze Váš telefon. Nyní, ještě pohodlněji pomocí aplikace Kevo, můžete odemykat vchodové dveře přímo Vašimi chytrými hodinkami. A když zrovna nejste k dispozici, není problém poslat digitální kód svým přátelům nebo rodině. Nemůže se tedy stát, že by někdo ztratil klíč a nemohl se dostat do domu, když je to potřeba.


Voxer

voxer1-1444726403-J88O-column-width-inline
Pokud je zde nějaká možnost, jak napodobit špionážní filmy, které jsme jako děti sledovali, tak Voxer je právě tou možností. Voxer umí v podstatě to, co vysílačka, ale přecejen je v tom něco speciálního, když mluvíte do svých hodinek, nemyslíte?

Samsung do budoucna slibuje mnoho dalších specializovaných aplikací pro své Gear S2.

zdroj: www.wareable.com