Vypadá to, že Samsung se na svůj fitness náramek Gear Fit nakonec nevykašlal. Na internet totiž unikly obrázky, které nám nabízejí první pohled na Gear Fit 2.

Autorem obrázků je zřejmě jeden z testerů nové generace. Předčasně z nich můžeme usoudit, že displej zůstane stejný – 1,84-palcový dotykový AMOLED displej s zakřivením – avšak celkový vzhled bude vylepšený.

Co se týče funkcí, tak dle insideru se můžeme těšit na nově zabudovanou GPS. To znamená měření aktivit, jako je běhání, bez nutnosti otravného tahání telefonu. A také se tímto Gear Fit 2 stane přímým rivalem fitness náramku Band 2 od Microsoftu, který také, jako jeden z mála, obsahuje GPS.

Moc dalších údajů zatím není známo. Dá se však předpokládat, že s novou generací přejde Samsung na OS Tizen, protože se s ním dočkal úspěchu již u Gear S2 hodinek.

Stále také čekáme na více informací o chystaném fitness trackeru zvaném Samsung Triathlon. Informovali jsme Vás o něm  poprvé počátkem tohoto roku, kdy na internet taktéž uniklo několik obrázků zařízení. Samsung má očividně ve vývoji mnoho zařízení z oblasti nositelných technologií.

zdroj: wareable.com