Ačkoliv Samsung nezmiňuje přesná čísla, tak oznámil, že pro Gear S2 je nyní k dispozici 4-krát více aplikací, než jich bylo při představení hodinek v září 2015. Jinými slovy to znamená, že společnost se o tyto své vlajkové hodinky nadále stará.

Jasně, viděli jsme již několik nových verzí Gear S2, jako třeba diamanty posazenou de Grisogono edici na Baselworldu 2016, nicméně Samsung zatím nepřišel s Gear S3, což je dobrá zpráva.

Zajímavé je, že první z populárních aplikací, které Samsung ve své tiskové zprávě uvádí, je právě změna vzhledů ciferníků. Jako Pebble a Android Wear, i Gear S2 uživatelé mají očividně rádi tuto funkci.

Uber, KLM, Iberia, Bubble Bash, S Health a Golf Navi byly oceněny také. K tomu by se hodilo zmínit i novinku v podobě fitness snímací aplikace Pear Sports, která se snaží z Vašich Gear S2 udělat osobního trenéra.

Přesto bychom pro Gear S2 do budoucna rádi viděli ještě více aplikací. Bez aktivních vývojářů totiž mohou brzy skončit někde v šuplíku. A zdá se, že Samsung si je této důležitosti vědom.

zdroj: wareable.com