Fitbit Flex náramky od Tory Burch byly vždy tou nejstylovější volbou v oblasti doplňků. Nyní však americká designérská firma překonala sama sebe, když doplnila své portfolio o nový luxusní kovový vyřezávaný náramek.

Náramek je nyní o něco širší a ještě elegantnější než dříve. Jedná se o tzv. double wrap design, se sponou a koženým páskem, u kterého si lze ještě vybrat z černé, šedé a dvou odstínů hnědé. Ty se následně kombinují s různě povrchově upravenými kovovými ozdobami, které zakrývají samotné zařízení Flex – stříbro, růžové zlato, lesklá mosaz a „zestárlé“ zlato.

Cena 175 dolarů za tento doplňek odpovídá tomu, že se téměř jedná o šperk. I Díky těmto designovým kouskům se rozhodně změnil celkový pohled na chytré hodinky jako takové – jak nám ostatně nedávno ukázaly Apple Watch, chytré hodinky už nejsou jen pro pár nerdů zavřených doma 25 hodin denně, ale dostávají se i do vyšší a luxusnější „smetánky“.

Fitbit Flex je sám o sobě starší model ale stále jde o vyváženou volbu s přesným sledováním aktivit, dobrou cenou a jednoduše ovladatelnými aplikacemi. Nyní si jeden můžete zakoupit za pouhých přibližně 60 liber(což je cena téměř 3x nižší, než za samotný luxusní náramek 🙂 ).

Zdroj: www.wareable.com