V posledním měsíci se s novými hodinkami jakoby roztrh pytel a Emvio, nový Kickstarter projekt, patří do tohoto pytle taky, jakožto velmi unikátní dílo.

Představujeme Vám první chytré hodinky detekujicí stres, představujeme Vám Emvio. Zařízení se postará o Vaší celkovou vitalitu, a pokud je Vám tzv. „horko“, tak se Vás pokusí zároveň i uklidnit.

Emvio sledují Váš srdeční tep k rozpoznání toho, jak moc jste vystresovaní. Pokud je tep moc vysoko, hodinky jemně zabrní jako upozornění na to, aby jste se zklidnili. Pokud stres přetrvává moc dlouho, hodinky Vám poskytnou trénink k tomu, aby jste lépe zvládali věci, které tento rozmar způsobují.

Smysl je v tom, že pokud Vás v každodenních běžných situací něco extrémně rozruší(například řidiči na silnici), Emvio se pokusí dostat Vás zpátky na zem, do klidového stavu.

Zařízení poskytne samozřejmě i klasické fitness funkce, a pomůže Vám se sportováním tak samo, jako se zvládaním stresu. Notifikace se zde z nějakého důvodu nenacházejí.

Emvio příjdou ve dvou verzích – standartní plastová a speciální „elite“ verze, která je vyrobena z chromové oceli. Každá z těchto verzí bude ve dvou velikostech – Romeo a Julie, tedy pánská a dámská.

zdroj: www.wareable.com