Pamatujete na LG Watch Urbane 2 LTE – chytré Android Wear hodinky, schopné telefonních hovorů? Jsou zpět!

Hodinky byly původně představeny teprve v listopadu a zrušeny hned pár dní po započetí prodeje. Nyní jsou dostupny k předobjednání přes AT&T. Vyjdou na 199,99 dolarů s 2-letým kontraktem nebo na 359,99 dolarů bez něj. Případně, pořídíte-li si nový telefon LG G5, můžete si k němu hodinky dokoupit za pouhých 99,99 dolarů. První objednávky pak budou doručeny již 29. března.

Pokud Vám Urbane 2 náhodou již vypadly z paměti, pojďme si je lehce připomenout. Je zde 3G/4G konektivita, jež umožňuje například volání.

Jako Gear S2 od Samsungu, i Urbane 2 LTE užívají AT&T NumberSync technologie, která Vás drží stále napojenými. NumberSync přesměrovává veškeré hovory a SMS na Vaše chytré hodinky, za pomocí Vašeho stávajícího telefonního čísla, aby Vás lidé nemuseli kontaktovat pod jiným číslem.

Uživatelé těchto hodinek mohou číst SMS zprávy a reagovat na ně, telefonovat a dokonce i poslouchat vzkazy ze záznamníku. A přitom není potřeba být připojen přes Bluetooth k telefonu – můžete jej klidně nechat doma.

Když byly hodinky zrušeny, bylo to z důvodů závažných hardwarových problémů, jež narušovaly každodenní bezproblémovou funkčnost hodinek. Doufejme, že tyto problémy byly všechny řádně vyřešeny a LG Watch Urbane 2 LTE se tak zapojí do sekty Android Wear zařízení.

zdroj: wareable.com