Misfit odhalil svůj nový náramek Shine 2 a zároveň s ním i sérii aktualizací a změn.

Od odhalení první generace jsou to již tři roky a Misfit celou tu dobu náramek udržoval naživu a pravidelně vydával aktualizace. V minulém měsíci navíc přišel s novými Speedo Shine. A díky nadstandartním specifikacím a stále modernímu designu nás napadlo, že společnost možná nebude s novým zařízením spěchat.lifestyle-1445359433-l6lp-column-width-inline

Nicméně zařízení Misfit Shine 2 není nějak razantní změnou a dalo by se považovat spíše jen za takové vylepšení původního Shine. Novinkou je Action Clip, který chrání náramek proti ztracení a můžeme jej naleznout i u Speedo Shine.

Náramek se dost smrsknul – v nejtenčím místě má nyní pouhých 8mm a hrana šla ze 3,3mm na 3mm, což je ostatně další známka toho, že je druhá generace Shine opravdu pouhou „aktualizací“.

Shine 2 obsahuje také barevné LED a vibrační motorek pro komunikaci s uživatelem. Ve snímání aktivit jsou zde taktéž vylepšeny algoritmy. Nesmíme zapomenout na integraci IFTTT, která Vám umožní zapnutí chytrých světel či spuštění Spotify playlistu jedním dotykem.

„Se Shine 2 jsme Vám přinesli mnoho, včetně lepší funkcionality a ještě tenčího zařízení, bez jakéhokoliv omezení výdrže baterie.“ řekl Adam Mack, který se v Misfitu stará o mechanický design.

Misfit Shine 2 přichází v růžovo-zlaté a černé. Zakoupení je možné již nyní na Misfit Store, s cenovkou 99,99 dolarů.

zdroj: www.wareable.com