Loop 2 od Polaru navazuje na loňský model, navíc nabízí funkce chytrých hodinek, lepší kvalitu zpracování a oznámení pro uživatele, jak systémů Android, tak iOS.

Druhá generace zobrazí upozornění na příchozí hovory, zprávy a kalendáře. Změří také ušlou vzdálenost, počet kroků, kalorií a dobu spánku. Dokonce slabě zavibruje, pokud budete sedět příliš dlouho. Je také zcela vodotěsný, takže je vhodný ke koupání.

Aktualizace se vůbec nemusíte bát, je to úplně jednoduché. Uživatelé Androidu jen připojí svůj Loop 2 k softwaru Polar Flowsync, pak stačí zapnout oznámení v aplikaci Flow na smartphonu a je hotovo.

Všechny důležité data se zobrazují v aplikaci Polar Flow, která třídí denní aktivity do pěti skupin, odlišující odpočinek a vysokou námahu. Aplikace Polar Flow se taktéž dočkala aktualizace, nyní obsahuje sociální funkce a sdílení tréninku.

wiydrwh7dxgstzzco5p3p4kojyl1k4cmffjqotid-einwsllmxi53jodnjdylpfoayzrt2g6dntaq-c9cgswrm-1436960232-2FX3-column-width-inline

Takže, co zůstalo stejné? Stále má displej s 85 LED diodama a stejně nízkou cenu 119 dolarů. Nicméně s přidáním inteligentních oznámení schytala baterie ránu. Stále vydrží 8 dní, ale se zapnutými oznámeními to je asi o 3 dny méně.

Polar Loop 2 je v prodeji od července za 119,95 euro (cca 3 300 Kč) v bílém a růžovém provedení. Černé verze se dočkáme tento měsíc.

zdroj: www.wareable.com