Nedávno se na internetu objevilo několik zpráv, spekulujících o tom, že se Jawbone chystá ukončit svou výrobu – ale vypadá to, že tomu tak není.

Jawbone totiž vydalo prohlášení, ve kterém uvádí, že veškerá tato tvrzení nejsou pravdivá a že se řada UP bude nadále rozvíjet.

„Veškeré spekulace o konci společnosti Jawbone jsou klamné. Fáma vznikla v článku na jednom blogu a autor svou chybu již napravil. Bohužel si toho ale dříve stihla všimnout ostatní média. Chceme Vás tedy touto cestou ujistit, že Jawbone i nadále zůstává věrný přinášení inovací a kvalitních produktů do světa nositelných zařízení.“

Šíření spekulací se zúčastnil například i populární magazín Tech Insider, který konstatoval, že Jawbone skoncoval s produkcí UP a zbytek zařízení rozprodal nejmenovanému prodejci třetí strany. Podobná slova jsme mohli zaznamenat také třeba na webu Fortune. A podobně klamalo i mnoho dalších magazínů.

I přes úbytek prodejů a nedostatek nových produktů se však konec Jawbone zatím nekoná. Doufejme, že nás společnost již brzy překvapí něčím novým.

zdroj: wareable.com