Timex vstoupil na trh chytrých analogových hodinek již loni, se svým modelem Metropolitan+. Nyní je zpět s modelem, který se jmenuje IQ+ Move.

Zatímco model Metropolitan nabízel pouze jednu velikost a to 42mm, u Move je na výběr hned z několika velikostí a stylů, aby tak zařízení sedlo pokud možno každému.

Verze pro dámy je nabízena ve velikosti 37mm a ta pro pány pak ve velikosti 41mm. Oba modely jsou voděodolné až do hloubky 50 metrů. Hodinky samozřejmě umí sledovat kroky, vzdálenost, spálené kalorie a spánek, a všechny tyto informace máte k dispozici k vidění v íslušné aplikaci.timex-iq-assortment-1478544403-kkok-column-width-inline

Sledování pohybu je sice u těchto hodinek samozřejmostí, ale je potřeba podotknout, že přímo na běh určeny nejsou. Timex k hodinkám nabízí mimo jiné také několik různých pásků.

Skvělé je, že Model Move používá standardní knoflíkovou baterii, což znamená, že se nemusíte starat o dobíjení. Všechny modely stojí rozumných 149 dolarů a najdete je na stránkách Timex. Bohužel, v Evropě hodinky nebudou dostupné až do 17.února příštího roku.

zdroj: wareable.com