Dostatečný příjem tekutin je pro lidi, kteří se snaží sportovat, velký problém. Na Kickstarteru se však objevil nový přístroj s názvem LVL, jež dokáže hydrataci monitorovat. Kromě toho by měl být schopen sledovat také aktivitu (kroky, vzdálenost…), spánek, náladu a tepovou frekvenci.

Zařízení nabízí monitorování hladiny hydratace a potu v reálném čase. Jedná se pouze o náramek na ruku, není potřeba žádného hrudního popruhu a přesnost by měla být přesto vysoká. LVL svým uživatelům poskytne také pokročilé spánkové metriky a inteligentní budík.

63638751

Zařízení vám řekne, kdy a kolik tekutin je potřeba doplnit. Měření probíhá zejména pomocí množství vašeho potu. Například při cvičení se od LVL dozvíte, kolik tekutin musíte vypít, aby jste si udrželi svůj výkon i nadále. Zařízení vás informuje také o tom, kolik by jste měli vypít před tím, než půjdete spát.

Přejděme k technickým specifikacím. Zařízení nabídne celobarevný OLED displej, postranní tlačítka a několik řemínků (černý kožený, hnědý kožený nebo silikonový). Kampaň na Kickstarteru původně plánovala vybrat jen 50 000 dolarů, ale nakonec nasbírala od uživatelů něco přes jeden milion dolarů. Zařízení LVL si můžete předobjednat již nyní za cenu 129 dolarů. Lze tak učinit na stránkách společnosti. Očekávat jej pak můžete někdy v červenci roku 2017.

Zdroj: slashgear.com