Jeho prezidentská kandidatura v Americe možná nedopadne nejlépe, nicméně Jeb Bush by se mohl jistě uplatnit i jako technologický konzultant. Nebo alespoň jako recenzent. V nedávném rozhovoru s Business Insiderem totiž zvážněl o svých pocitech okolo Apple Watch a jejich nedostatcích. A jak tento guvernér státu Florida zmiňuje, těchto nedostatků je víc než dost.

Bushe jsme mohli zahlédnout s jeho Apple Watch hodinkami již mnohokrát, na různých veřejných akcích, shromážděních a proslovech. Ale jak se ukázalo, stále má proti nim pár těžkých argumentů, mezi nimiž najdeme například i slabou výdrž baterie.

„Je to zbytečně složité zařízení, které vyžaduje více interakce, než je doopravdy potřeba. Není tak intuitivní, jako ostatní Apple produkty.“ prohlásil ve svém rozhovoru. Poté dodal, že „baterie toho moc nevydrží“ a že zatím neměl čas, naučit se veškeré funkce. Celkově se ale prý jedná „cool“ zařízení.

Do budoucna, s očekávaným příchodem 2. a 3. generace, by Bush rád, kdyby se více zjednodušilo používání hodinek.

Jeb Bush má na svých Apple Watch okolo 40 aplikací, kde nechybí třeba CBS Sports Fantasy, AP, Kayak, Kindle a Wall Street Journal. Dalo by se tedy říct, že je trochu expert.

Další skvělá zpráva pro Apple, jež má tak na své straně dalšího vlivného politika. Tedy alespoň prozatím, „pokud někdo nepříjde s něčím lepším“.

zdroj: digitaltrends.com