Hodinkami rozhodně neurazíte. A ty skutečně luxusní navíc jsou velmi dobrou investicí. Jejich cena totiž prakticky neklesá. Za určitých okolností i stoupá.

Hodinky prakticky plní dvě úlohy. Jsou ukazatelem časomíry, ale také skvělým módním doplňkem. A ty opravdu luxusní plně nahradí šperk.

Pánské, nebo dámské?

Zřejmě každý ví, že hodinky se dělí na pánské a dámské, popřípadě unisexové. Pánské hodinky jsou sice z titulu jejich názvu primárně určené mužům, což však neznamená, že nemají své místo v dámské šperkovnici. Obráceně to bohužel moc neplatí. Dámské hodinky na pánském zápěstí se moc nevyjímají, byť, jak se říká, proti gustu žádný dišputát.

Zaměřeno na styl

Co se stylu týče, na trhu se setkáte s hodinkami klasickými, kapesními, společenskými, sportovními, chytrými, leteckými, jachtařskými, vojenskými, skeletonovými, potápěčskými, retro, atd. Jaké zvolit? Záleží na vašem vkusu a preferencích, ať již se týká zmíněného stylu, oblíbené značky či materiálu.

Zaměřeno na materiály a značky

Opravdu luxusní hodinky jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálů. Jim vévodí nerezová ocel, žluté, bílé i růžové zlato, platina, keramika či titan. Ze značek jmenujme Bering, Casio, Citizen, Parmigiani, Franck Muller, Diesel, Prim, Pulsar, Raimond Weil, Seiko, Chopard, Zenit, Breitling, Mont Blanc, Tissot, Police, Longines. Do hodinářství však fušují i spíše na módu orientované značky jako Emporio Armani, Gucci, Hugo Boss. Mezi hodinářské velmoci jednoznačně patří Švýcarsko, ale také Německo a Japonsko.

Hodinky za 6 milionů? Proč ne?

A ceny? Ty jsou různorodé. Za hodinky můžete zaplatit několik stovek, několik tisíc, set tisíc i milionů. Na e-shopu hodinky-beny.cz ceny opravdu luxusních pánských hodinek začínají na šesti tisících korunách, za nejlevnější dámské hodinky zaplatíte zhruba o tisícovku méně. A jaké úspory vyžadují ty nejdražší? Pánské Parmigiani Bugatti vás na tomto e-shopu přijdou na více než šest milionů korun! Věříme, že takový dárek váš partner rozhodně ocení.