Rok 2015 byl pro Misfit rušným. Společnost do své nabídky přidala hned několik nových produktů a k tomu všemu ji pak Fossil za 260 milionů dolarů odkoupil.

Letošek chce Misfit odstartovat s Misfit Ray, fitness náramkem, jež se vzhledově zásadně odlišuje od Shine 2 a Flash. Místo klasického kruhového tvaru u zmíněných dvou předchozích zařízení se Ray z vnějšku tváří jako opravdový a plnohodnotný náramek.

Hlavním faktorem zde ale je tenké hliníkové tělo, které může být použito s mnoha různými doplňky od Misfitu. A rázem máte z Ray třeba přívěšek na krk.

Na zařízení pak najdeme i tzv. „LED oko“ nebo-li LED indikátor. Nejedná se o shluk několika LED světel, jako to je u ostatních produktů z nabídky společnosti, takže hodinky to zcela jistě nenahradí.

Pro snímání spánku a fitness aktivit je k dispozici 3-osý akcelerometr ke sledování pohybu a vibrační mód, který upozorňuje na dlouhé sezení, SMS či příchozí hovory. Nechybí tichý alarm pro ranní buzení, což můžeme vidět i u zařízení od Jawbone a Fitbitu.misfit-ray-lifestyle-web-1451931357-XOdj-column-width-inlineTato novinka samozřejmě spolupracuje s platformou Misfit Link, jež umožňuje funkce, jako zhasínání světel, přepínání muziky a focení selfie na dálku.

Baterie by měla mít výdrž na úrovni Shine 2, takže není třeba se bát o dřívější výměnu, než za 6 měsíců.

Misfit Ray je již nyní možno předobjednat na stránce Misfitu, v barvě rose gold nebo carbon black. První kusy budou odeslány letos na jaře.

zdroj: wareable.com