Garmin představil trio nových hodinek Fenix 3, jež společně přinášejí tvrdší safírové sklo a nějaké vylepšení v oblasti hardwaru a softwaru.

Velkou novinkou je začlenění srdeční technologie Elevate, která se již objevila i u fitness náramku Garmin Vivosmart HR a běžeckých hodinek Forerunner 235. Ve Fenixu ji tedy samozřejmě nalezneme také, společně s vyměnitelnými koženými a nylonovými řemínky.

Pokud by jste zrovna nechtěli dorazit na schůzku, vypadajíc, že jste si zapomněli opocené hodinky z běhu na zápěstí, tak je k dispozici i elegantnější titanová varianta.

Na straně softwaru přibývají nové profily pro golfisty a veslaře. A nejen to. Tato aktualizace poskytne i mnoho nových běžeckých statistik, které nyní nabízí mimo jiné třeba Forerunner 630. Uživatelé stávajících Fenix 3 se pak nemusí bát, že by o cokoliv přišli, protože aktualizace bude dostupná i pro jejich hodinky.

Nové Fenix 3 budou všechny k mání již brzy, někdy v průběhu prvního kvartálu letošního roku. HR verze s vyměnitelnými pásky bude stát 599,99 dolarů. Luxusnější titanová verze potom výjde na 799,99 dolarů.

zdroj: wareable.com