Chytré šperky od Mira nás zaujaly již na minulém CES, protože se jednalo o jediné opravdu cenově dostupné. Nyní je společnost zpátky, aby nám přinesla nové náramky a přívěšky pro „opal“, což je to skryté zařízení, jež se stará například o počítání kroků, kalorií, vzdálenosti a vyvýšení. Celý tento krok je pravděpodobně inspirován dřívější spoluprací společností Misfit a Swarovski.

Zatím neznáme ceny, ale víme, že nabídka bude rozšířena konkrétně o náramek Vivid Wellness, v barvě růžové (Rose All Day) a zlaté (Heart of Gold). Nebude samozřejmě chybět ani Vivid Wellness přívěšek – jedná se o první doplňek na krk od Miry vůbec.vivid-pendant-3-1452013363-QuVq-column-width-inlineSledování aktivit zůstává stejné – sledování ušlých kroků, vzdálenosti, kalorií a vyvýšení. Mobilní aplikace pro iOS a Android ale dostaly nový plášť. Přináší tak motivační zprávy a nové možnosti pro nastavování osobních cílů.

Základní náramek Mira stojí 169 dolarů a očekáváme, že se cena těch nových nepřehoupne přes 250 dolarů. Co se týče data vydání, tak zatím je jasný pouze rok 2016.

zdroj: wareable.com