Instagram

V aplikaci si můžete procházet fotky, reagovat na ně nebo třeba rozdávat lajky. Nechybí ani Handoff pro rychlé přenášení úkolů z hodinek do telefonu.

Zdarma

Twitter

Ano, pomocí vašich Apple Watch můžete psát i tweety. Nejen to, zvládnete také přijímat notifikace, sledovat populární témata a zobrazit vaší timeline.

Zdarma

Čtěte také: Nejlepší aplikace pro Android Wear

WeChat

Velice populární aplikace, nyní i pro Apple Watch. Odpovídejte na zprávy, prohlížejte si konverzace, zanechávejte hlasové odpovědi nebo sdílejte svoji polohu. To vše z pohodlí vašeho zápěstí.

Zdarma

Uber

Uber již všichni dobře známe – a tato verze obsahuje vše, co bychom normálně našli na našem chytrém telefonu. Lze požádat o jízdu, zkontrolovat aktuální polohu vozidla nebo hodnocení řidiče.

Zdarma

TripAdvisor

Také velmi známá aplikace, která poskytuje tipy na nejlepší hotely, zábavní místa a restaurace.

Zdarma

Evernote

Apple bohužel do svých hodinek Poznámky nikdy nezaintegroval. Evernote tak byl donucen přijít s vlastním řešením…

V aplikaci si zvládnete zobrazit poznámky, připomínky a notifikace, přičemž je můžete i nějak lehe poupravit nebo aktualizovat. Dále je možno vytvořit zcela nové poznámky, a to diktováním.

Zdarma

Fantastical 2

Kalendář a připomínky v jednom. Můžete přidávat nové položky (diktováním) nebo si zobrazit blížící se události v kalendáři.

Cena: 5 dolarů

Currency

Tato aplikace dělá pouze jednu věc, ale zato velmi dobře: převádí kurz jedné měny do druhé, a to aniž by jste museli vytahovat svůj telefon.

Zdarma

Pennies

Pennies slouží k nastavení a následnému monitorování vašeho denního rozpočtu. Při přiblížení se k cílové částce vás ihned upozorní, že se blížíte ke svému limitu. Skvěle spolupracuje s hlavní aplikací na iPhone.

Cena 5 dolarů

Shazam

Pomocí této aplikace na Apple Watch můžete snadno identifikovat hudbu, která se vám líbí, ale neznáte její název. „Naslouchat“ ovšem musí sám iPhone, protože hodinky nejsou vybaveny mikrofonem.

Zdarma

Living Earth

Aplikace, která vykresluje počasí v reálném čase, a to na pohledu z Vesmíru na Zemi. Podá vám veškeré důležité informace a můžete si případně nastavit i různé výstrahy pro případy extrémního počasí.

Cena: 4 dolary

Čtěte také: 15 nejlepších her pro Apple Watch

Lifeline

Lifeline je textová dobrodružná hra. Astronaut zde přistane na cizí mimozemské planetě a tím začíná jeho boj o přežití. Příběh se odehrává v reálném čase. Astronaut se jmenuje Taylor a spoléhá na vaší interakci. Nebudete-li reagovat na jeho prosby o pomoc, nemusel by dlouho přežít…

Cena: 1 dolar

Runeblade

Je až překvapivé, co všechno může umět hra na chytrých hodinkách. Jedná se zjednodušenou fantasy RPG hru s množstvím šermování, prozkoumávání a magických prvků. Hra je nyní zdarma, v budoucnu ale přibude placený obsah. Ve hře je celkem 1000 úrovní.

Zdarma

Walkr

Zábavná hra, která podporuje vaši denní aktivitu. Vaše kroky jsou palivem pro vaši vesmírnou loď.

Zdarma

Trivia Crack

Poté, co hra Trivia Crack zažila obrovský úspěch na iOS a Android zařízeních, dorazilo její pokračování také na hodinky Apple Watch.

Ve hře je přes 100 000 různých otázek, které jsou rozděleny do 6-ti kategorií a vaším úkolem je na ně odpovídat správně. Vítězem se stává ten, kdo první zodpoví všechny otázky.

Zdarma

zdroj: digitaltrends.com