Razer na CES 2016 oznámil Nabu Watch, první chytré hodinky společnosti.

A dva displeje? Jedná se o nápad, s kterým si Razer pohrával již u prvních prototypů svého Nabu náramku, nicméně nakonec se jeho realizace objevila až u těchto digitálních hodinek.

V srdci tohoto voděodolného (50 m) zařízení je luminiscenční podsvícený displej. Ten se stará o věci, jako nastavování alarmů, stopky a sdělování světového času. A když jsme u odolnosti, tak je k dispozici i ochrana proti nárazům.

Níže najdeme druhý, OLED displej, který se aktivuje pomocí zvednutí ruky. Zde si můžete zobrazit notifikace z telefonu a data z aktivit a spánku. Podrobnější informace pak jsou k vidění v Nabu Watch iOS a Android aplikaci.

Pokud se Vám náhodou podaří, narazit na někoho, kdo také vlastní Nabu Watch nebo jeden z Nabu náramků, můžete si dokonce vyměnit své Facebook a Twitter kontakty pouhým potřesením rukou.

Životnost baterie je to, kde se to stává ještě více zajímavým. Hlavní displej je poháněn jakousi knoflíkovou baterií, jež nalezneme u většiny hodinek a jež poskytuje 12-ti měsíční výdrž. Druhý displej je klasicky napájen přes USB kabel a vydrží 7 dnů.

Razer Nabu Watch jdou do prodeje ve dvou variantách. Standartní verze s polykarbonátovým tělem stojí 149 dolarů. Dražší „Forged“ edice, jež má tlačítka z nerezové oceli a černé provedení, pak výjde na 199 dolarů.

zdroj: wareable.com