Hra Pokémon Go teď točí celým internetem – a to ještě ani není vydána celosvětově. Mnoho lidí však netuší, že ke hře je k dispozici i chytrý náramek Pokémon Go Plus pro hlubší zážitek ze hry.

Předobjednávky tohoto náramku započaly již minulý měsíc, tehdy ale nebylo zcela jasné, zda bude hra hitem nebo ne. A nyní, po milionech stažení, z toho chtějí někteří lidé profitovat – zatímco za předobjednávku původně zaplatili 35 dolarů, nyní ji na Ebay přeprodávají za 100 a více dolarů. To je pěkný výdělek. A vzhledem k tomu, že náramek je momentálně všude vyprodán, tak se jedná o jedinou možnost, jak si jej pořídit.

Zajímavé je, že lidé tyto vysoké částky opravdu platí a přitom datum vydání náramku ani není oficiálně známo. Hra už by tak dávno mohla ztratit na popularitě, než zařízení Pokémon Go Plus dorazí. To je však spíše nepravděpodobné, s tím, kolik uživatelů si hra získala již v prvním týdnu po vydání.

Pokémon Go Plus dělá hru o něco jednodušší, protože umožňuje chytat pokémony i bez přítomnosti telefonu. To je velký benefit. Telefony totiž momentálně zažívají problém s přílišným vybíjením baterie, když hra běží. Očekává se však aktualizace, která by to měla zlepšit.

Hru Pokémon Go si již nyní můžete stáhnout na zařízení s iOS a Android. O příchodu Pokémon Go Plus vás ještě budeme informovat.

zdroj: digitaltrends.com