Microsoft aktualizoval software svého nejnovějšího fitness náramku Band, ve snaze, udělat jej více přivětivým pro stávajicí uživatele. Band 2 tak nyní mimo jiné obsahuje i připomínky k pohybu, ovládání muziky a sledování pro nepohyblivé cvičení (na místě).

Ovladač hudby umožňuje pozastavování, spouštění a přeskakování songů, včetně kontroly hlasitosti. Navíc funguje s jakoukoliv hudební aplikací.

Připomínač pohybu Vás virtuálně nakopne, pokud sedíte delší dobu na zadku. Můžete si zvolit dny a časové intervaly, kdy budete upozorňováni, a také každodenní periody, kdy jste méně aktivní a nechcete být rušeni, třeba při zaslouženém odpočinku na gauči.microsoft-band-move-reminder-1449775509-MRcW-column-width-inlineKategorie fitness byla aktualizována k záznamu trvání Vašeho cvičení, spálených kalorií a frekvence srdečního tepu, a to vše u nepohyblivých cviků, mezi kterými jsou sedy lehy, zvedání činek a podobně. A pokud nějaký cvik na seznamu nenajdete, můžete si jej vytvořit sami.

Tato aktualizace je nyní dostupná pouze pro Band 2. Netušíme, zda-li se někdy do budoucna společnost rozhodne i pro obnovení softwaru v původním náramku první generace.

zdroj: www.wareable.com