Magellan není žádný nováček ve výrobě snímacích zařízení. Pokud tedy hledáte jednoduché a cenově dostupné fitness hodinky, tak dejte šanci novým Magellan Echo. Za cenu 20 dolarů se jedná o jedny z nejlevnějších sportovních hodinek vůbec.

Magellan Echo se zaměřují na jednoduchost a kompatibilitu. V podstatě fungují, jakožto dálkové ovládání pro aplikace běžící na iOS a Android zařízeních. To znamená, že můžete telefon nechat ležet v kapse a vše důležité sledovat přímo ze zápěstí.

Echo je vybaveno plastovým tělem, čtyřmi tlačítky a pogumovaným páskem. Výrobce udává voděodolnost až do hloubky 30 metrů, ovšem nedoporučuje se zařízením plavat. Knoflíková baterie CR2032 je lehce vyměnitelná a vydrží déle, než konkurence.

Přes Bluetooth si pak pomocí aplikace Echo Utility můžete nastavit, co se Vám bude zobrazovat na displeji hodinek. Například si můžete vybrat mezi analogovým a digitálním ciferníkem nebo zvolit barvu pozadí. Echo navíc spolupracují s mnoha fitness aplikacemi.

Při používání zařízení uvidíte na ciferníku celkem 3 linky zobrazující vaši momentální aktivitu. Například při jízdě na kole uvidíte ujetou vzdálenost, rychlost a čas jízdy.

Magellan Echo jsou v současné době dostupné v šedé, modré, černé, oranžové a růžové barvě, za výše zmiňovanou cenu 20 dolarů.

zdroj: digitaltrends.com