Švýcarský hodinkový gigant Frederique Constant právě v Británii spustil vylepšenou verzi svých chytrých hodinek.

Původní Horological Smartwatch byly představeny na Baselworldu 2015. Obsahovaly speciální technologii pro záznam sportovních aktivit a párovaly se s iOS a Androidem. Společnost s hodinkami zažila obrovský úspěch a výrazně ji tak pomohly v růstu, což potvrdil i samotný CEO Peter Stas.

Nová verze s názvem Worldtimer byla uvedena přesně po roce, na Baselworldu 2016. Uživatelé si v ní nově mohou nastavit i druhé časové pásmo, které se jim zobrazí vždy po trojitém stisknutí korunky. Nastavení pásem probíhá jednoduše přes mobilní aplikaci.

Tyto aktualizované Horological Smartwatch přichází s 42mm ocelovým tělem v barvě rose gold (růžovo-zlatá) a ciferníkem navy blue (námořnická modř). Dále jsou voděodolné až do 50 metrů, avšak mají kožený pásek, takže plavání spíše nedoporučujeme. 

Přestože byl teprve představen nový produkt, o společnosti zřejmě brzy uslyšíme znovu. Dle Stase bychom se totiž měli dočkat i edice pro ženy, která bude o něco menší.

Chytré hodinky Horological Smartwatch Worldtimer od Frederique Constant lze v Británii zakoupit již dnes, za cenu začínající na 37 000 Kč.

zdroj: wareable.com