Sledování fitness a zpráv, monitoring spánku, chůze, cena okolo 30 liber – tohle vše jsou nové chytré hodinky Sport Watch od Tchajwanského Hannspree. Na první pohled vypadají poněkud křehce, ale to je jen zdání. Hlavní předností je zde kompatibilita s iOS a Android.

Výrobce slibuje 8-10 dnů životnost baterie, doba nabíjení by se potom měla vejít do jedné hodiny. Velkou výdrž na baterii zajistí 0,68 palcový OLED display s nízkým rozlišením. Sport Watch budou modulární, podobně jako Nabu X od Razeru. Řemínky budou ve dvou barevných provedeních – černé a modré. Hannspree také slibuje „nekomplikované menu“.

Notifikace a upomínky jsou samozřejmostí. Díky prostoru na uložení dat až 20-ti dnů se už taktéž dále nemusíte obtěžovat s neustále zapnutým Bluetooth na telefonu.

Tento seznam funkcí jsme zvyklí u těchto zařízení vídat běžně okolo 70 liber. Zařízení s fitness funkcemi ale nemusí stát ani více než 13 dolarů, jak již prokázaly Xiaomi se svým Mi Band. Pokud máte zájem o koupi těchto hodinek, vydejte se na Entatech, britského partnera společnosti Hannspree.

zdroj: www.wareable.com