Xiaomi uvedlo nové GPS hodinky pro děti pod názvem Mi Bunny. Takové chytré hodinky jsme tedy opravdu nečekali. Toto dětské nositelné zařízení se nedávno objevilo na stránkách Xiaomi a je na prodej za 59 dolarů (1 500 Kč).

List funkcí je podobný, jako jsme již mohli vidět dříve u hereO a Dokiwatch. Co se týče sledování, zařízení zvládá GPS, GLONASS, Wi-Fi a Bluetooth připojení. K dispozici je i SOS, které Vás informuje, když Vaše dítě překročí předem určenou bezpečnou vzdálenost.mi-bunny-mitu-2-1461924931-HT91-column-width-inlinePlastové Mi Bunny hodinky přichází se silikonovým řemínkem v modré nebo růžové, při celkové váze pouhých 37 gramů. Hodinky zvládají volání a jsou kompatibilní s telefony se systémem Android. Displej se pak skládá z LED puntíků, které zvládnou zobrazit čas, emoji či příchozí hovor. Není tedy velkým překvapením, že 300mAh baterie vydrží až 6 dnů na jedno nabití, jak tvrdí Xiaomi.

Chytré hodinky Mi Bunny od Xiaomi dorazily jen chvilku před chystaným odhalením náramku Mi Band 2, které má proběhnout již 10. května. Budeme Vás informovat.

zdroj: wareable.com