Vypadá to, že společnost Withings se již připravuje na letošní svátky a zároveň stylové zakončení roku. Vydala totiž novou edici svých chytrých hodinek Activité Steel. Jedná se o luxusnější verzi pod názvem Steel Gold.

Hodinky jsou potaženy 24-karátovým zlatem a přichází s tmavě hnědým řemínkem, který vypadá jako krokodýlí kůže nebo s červeným řemínkem. Funkce pak zůstávají stejné, jako u původních Withings Activité Steel. To znamená, že zde najdete sledování aktivity, spánku, stejně jako automatické rozpoznání běhu a plavání. Je škoda, že chybí některé zajímavé funkce z chystaného modelu Withings Steel HR.

Na hodinkách jsou celkem 2 číselníky. Hlavní ukazuje čas a sekundární ukazuje pokrok v denních cílech. Jakmile denního cíle dosáhnete, hodinky vás na to pak ihned upozorní vibracemi.

Mezi další funkce hodinek patří automatické nastavení časového pásma, podle toho, kde se zrovna nacházíte. Co je u hodinek opravdu skvělé, je jejich životnost baterie. Výrobce slibuje až 8 měsíců, a to díky standardní knoflíkové baterii. Voděodolnost je pak udávána až do 30 metrů.

Veškerá data, které hodinky zaznamenají, si můžete pohodlně prohlédnout v příslušné mobilní aplikaci Withings Health Mate.

Pokud vás speciální edice Withings Steel Gold zaujala, můžete si ji objednat přímo na internetových stránkách společnosti Withings, za cenu 209,95 liber (6 600 Kč). Bohužel, k dispozici bude pouze omezený počet kusů. Původní varianta hodinek vyjde na 139,95 liber (4 500 Kč).

zdroj: wareable.com