Stylové chytré hodinky pro ženy, Shammane, právě přistály na Indiegogo.

V poslední době vídáme mnoho nových hybridních chytrých hodinek. Tyto jsou jedny z nich – tedy v první řadě hodinky a až v druhé řadě chytré. Velká pozornost se zde pak při vývoji přikládala tomu, aby byly elegantní, stylové a aby reflektovaly feministický vzhled, což je nyní v odvětví chytrých hodinek velký trend.

Obal hodinek je kulatý a je vyroben z leštěného hliníku v růžovo-zlaté barvě. Přímo v hodinkách si můžete vybrat ze tří ciferníků, aby Vám seděly k outfitu. Taktéž je k dispozici šest jednoduše vyměnitelných řemínků.

shammane-watch-1444900804-d7x1-column-width-inlineShammane ale mají i již zmíněnou chytrou část: po připojení k iOS či Androidu přes příslušnou aplikaci můžete na displeji  vidět všechny možné notifikace – přicházející hovory, SMS, kalendářní připomínky a další… Hodinky obsahují i krokoměr pro základní měření ujité vzdálenosti.

Zařízení obsahuje 1,22-palcový LCD dotykový displej s 240 x 240 rozlišením, což je obdobné, jako u Moto 360 2.  Společnost dále uvádí, že baterie vydrží až 3 dny a že jsou hodinky voděodolné do hloubky jednoho metru.

Hodinky jsou k dispozici k předobjednání na Indiegogo, s cenou začínající na 249 dolarech. Termín dodání je bohužel určen až na červen 2016.

zdroj: www.wareable.com