Včera jsme Vás informovali o tom, že Blocks již brzy zamíří na Kickstarter. Dnes přinášíme další projekt z platformy Kickstarter a to chytré hodinky BOLDR Voyage.

Představeny poprvé na „Worn and Wound“, tyto hodinky obsahují propacovaný notifikační systém, i přes to, že se zařízení na první pohled tváří, jako pouhé klasické hodinky. A baterie? Zapomeňte na každodenní dobíjení, tady to totiž postačí jen jednou za půl roku!

Je zřejmé, že kreativní tym z BOLDR chtěl vytvořit klasické analogové hodinky obsahující základní funkce těch chytrých, což je poslední dobou v módě.

Výsledkem jsou krásné hodinky se zabudovaným krokoměrem a notifikačním systémem. Ze zařízení nemůžete volat, ale k tomu máme každý přece svůj telefon, který je většinou k dispozici v kapse.boldr-voyager-08-1440700004-wjk4-column-width-inline Zmíněný notifikační systém zabliká a zavibruje, jakmile Vám někdo volá či píše. Pokud jste od svého telefonu moc vzdáleni, dostanete upozornění taky, což by se hodilo například i u WatchOS. Komunikace s telefonem probíhá pomocí iOS/Android příslušné aplikace, která využívá Bluetooth 4.0.

A to není vše – na hodinkách můžete i vzdáleně pořizovat fotografie z Vašeho telefonu. Potřeba selfie stick či dalšího člověka pro vyfocení fotky tedy upadá.

Voyage jsou k dispozici na Kickstarteru za cenu 179 dolarů (první várka je ale nyní již vyprodána). První kusy budou rozeslány v dubnu 2016.

zdroj: www.wareable.com