Na letošním CES se ukázalo mnoho společností, které představily novinky ze světa smartwatches a náramků. Mezi ně patřila i hráčská společnost Razer, která představila nové fitness náramky Razer Nabu a Nabu X.

Nabu X se od svého dražšího sourozence liší v jedné věci, a to v tom, že nenabízí žádný display. Na rozdíl od původního Nabu se pásek nedodává ve dvou velikostech, protože nabízí nastavitelnou sponu a sedne tak na každou ruku. Pásek je nabízen v černé nebo bílé. Nabu X jsou vodotěsné do 1m vody a mísí funkce smartwatch a fitness náramků. Namísto displaye jsou zde 3 barevné LED diody, které svítí červeně, zeleně nebo modře, aby upozornily na oznámení přicházející z telefonu. Pokud jde o fitness funkce, Nabu X umožňují sledovat kroky, vzdálenost, čas strávený v pohybu a spálené kalorie. Navíc vás náramek monitoruje i při spánku a pomocí senzorů vyhodnotí délku vašeho spánku. Pro ranní probuzení lze využít funkci vibračního alarmu.

Razor Nabu X Vás vyjdou na 50usd/1000kč a výdrž baterie 5-7 dní z nich dělá velmi slušné zařízení, proti kterému se mají konkurenti proč bát. Tento chytrý náramek funguje s jakýmkoliv novějším Android a iOS zařízením.

foto: RAZER