Ačkoliv nedávno propustil téměř čtvrtinu svých zaměstnanců, Pebble ukazuje, že funguje i nadále, jak má. V jeho nejnovější aktualizaci si však budou hovět především ti s kontraktem od Verizonu. Na iOS zprávy je totiž nyní možno odpovídat rovnou z hodinek – služba je ovšem k dispozici jen pro zákazníky zahraniční mobilní sítě Verizon. Samozřejmě se ale nejedná o jedinou novinku. Vlastníte-li hodinky z řady Pebble Time, můžete si nově nastavit odlišné vibrace pro různé notifikace. Také sledování spánku je přesnější.

Pebble k aktualizaci přiložil ještě poznámku, kde informuje uživatele o změnách názvů aplikací pro iOS a Android. Aplikace Pebble Time se bude nyní nazývat jednoduše Pebble, aby tak byla už z názvu zřejmá podpora starších zařízení.

Pebble je jedním z průkopníků na trhu chytrých hodinek, takže je poněkud nešťastné, vidět ho v jeho těžkých časech. Avšak je pochopitelné, že s rostoucí popularitou Apple Watch a Android Wear zařízení se tomuto problému vyhnout nedalo. Pebble se nyní snaží, přehodnotit své cíle a zaměřit se více na zdraví a fitness. Tento trh je ovšem zasycený snad ještě více. Uvidíme, co společnost vymyslí…

zdroj: slashgear.com