Hodinky Michael Kors řady Access, které byly oznámeny již dříve v tomto roce, se nyní začaly prodávat. Konkrétně jde o první dva modely Bradshaw a Dylan, přičemž oba běží na Android Wear OS.

Hodinky jsou dostupné celosvětově a jejich ceny začínají na 329 librách (cca 11 000 Kč). Na výběr je z několika vzhledových variant.

U modelu Bradshaw, který je určen spíše pro ženy, nalezneme až osm různých barevných variant. Pro tento model je k dispozici také 10 vyměnitelných řemínků k dokoupení – silikonové stojí 34,90 liber (1 100 Kč), kožené 39,90 liber (1 300 Kč).

Model Dylan je gumový, s vymezenějším rámečkem a většími pásky. Dodává se ve třech provedeních, a to v černé, modro-stříbrné a zlato-černé. Cena je 329 liber, taktéž s možností dokoupení různých pásků, které výjdou na 34,90 liber.

Hodinky mají procesor Wear 2100 od Qualcommu, který se stará o úspěšný chod systému Android Wear. Displej je velký 1,4 palce, s rozlišením 320 x 290. Na spodní straně displeje bohužel najdeme otravnou „černou stopu“, která je Achillovou patou dnešních chytrých hodinek.

Nezapomínejme, že hodinky Michael Kors jsou pouze součástí větší skupiny Fossil Group. Ta pro rok 2016 slíbila, že spustí nositelná zařízení těchto osmi značek: Chaps, Diesel, Emporio Armani, Fossil, Kate Spade New York, Michael Kors, Misfit a Skagen.

zdroj: wareable.com