Konečně jsme se dočkali léta a jeho rozpálených dní, které s sebou pro většinu lidí přináší tolik očekávanou rodinnou dovolenou. Vzhledem k současné ekonomické situaci většiny lidí je jasné, že tento rok se ponese ve znamení tuzemského relaxu. Není nutné se cítit špatně, protože i naše malá země disponuje nezapomenutelnými místy. Kam se musíte podívat?

Pavlov vás okouzlí

Za zmínku rozhodně stojí ubytování v Pavlově, což je malá obec situovaná jižně od Brna. Vzhledem k její lokaci se stane úžasným zážitkem pro milovníky vína, kultury, historie, architektury, výletů, ale i wellnessu a koupání. Ať už jste vyznavači pasivního, či spíše aktivního odpočinku, určitě si na zmíněném místě najdete to své.

Ideálním řešením je zkusit od všeho něco, díky čemuž si rozšíříte obzory a možná se i poučíte do budoucna. Váš den tak může započít třeba příjemnou snídaní v penzionu Florian, po níž se vydáte na cestu ke známé zřícenině Dívčí hrady. Po několika nachozených kilometrech přijde čas na pořádný oběd, přičemž po něm si rozhodně nesmíte nechat ujít muzeum v Dolní Věstonici. Po návratu vás zajisté potěší ochutnávka místních vín.

Kde si zarezervovat pokoj?

Není nutné složitě vyhledávat nabídky na internetu, obvolávat majitele hotelů a stresovat se s výběrem na poslední chvíli. Stačí se pouze podívat na tyto internetové stránky ubytování Pavlov, které mají zatím volné kapacity. Jedná se o již zmíněný populární pension Florian, jenž vám poskytne polopenzi, plně vybavené pokoje, zdravotní matrace, restauraci, prostorný sklípek a samozřejmě i možnost přistýlky pro děti.

Pokud ještě stále nemáte zamluvenou letní dovolenou, určitě vsaďte na známé krásy jižní Moravy. Věřte nám, že nebudete v žádném případě litovat.