Společnost Jawbone na tom není moc dobře, alespoň podle zprávy, která tvrdí, že společnost vyčerpala celý svůj inventář fitness náramků a že nezaplatila jedné ze svých agentur.

Business Insider tvrdí, že viděl interní email, který zaslala zákaznická agentura NexRep svým zaměstnancům. Stojí v něm, že Jawbone má velké finanční problémy a proto ukončuje spolupráci s NexRep. „Společnost Jawbone nám není nadále schopna platit za naše služby a její finační situace je momentálně velmi nejistá.“ stojí v emailu. Ukončení partnerství prý mělo za následek několik vyhazovů z agentury NexRep.

Jawbone však říká, že NexRep neměl žádné důkazy pro takové prohlášení. Dále tvrdí, že spolupráce není u konce. „NexRep jsme informovali o tom, že jejich faktury zrovna procházíme a kontrolujeme. Nemají se o co opřít, když tvrdí, že jsme na tom špatně a že jim nemůžeme zaplatit. Jedná se o nepravdivé prohlášení a my nyní pracujeme na tom, abychom vztahy obnovili.“ Firma nakonec ještě dodala, že „NexRep nemá a nikdy ani neměl přístup k soupisu produktů“.

Jawbone teď podle všeho neplánuje nic zásadního. V srpnu sice došlo ke zvěsti, že se celá společnost bude prodávat, ale to bylo časem vyvráceno. V roce 2017 bychom se možná mohli dočkat nového nositelného zařízení, zaměřeného na zdravotnictví.

zdroj: wareable.com