Fossil Q Founder jsou hodinky běžící na systému Android Wear, které vznikly díky spolupráci Intelu a společnosti Fossil. Poprvé jsme je mohli zpozorovat v srpnu, a nyní jsou v prodeji ve Spojených Státech s cenovkou začínající na 275 dolarů.

Za 275 dolarů dostanete Q Founder s hnědým koženým řemínkem, za verzi s řemínkem z nerezové oceli si budete muset připlatit dalších 20 dolarů.

Hodinky jsou v podstatě Moto 360, doplněné robustním tělem a stále nevzhledným mrtvým místem v spodní části displeje.

q-connected-displaywatch-category-06-1448446295-6vaB-column-width-inline

“Technologie, stejně tak i móda, jsou klíčové v mnoha průmyslových odvětvích. Pokud ale chcete úspěšně sloučit obojí, musíte začít s vnějškem.” řekl Jill Elliott-Sones, šéfdesigner Fosill.

“Nejvíce vzrušující na Q Founder je nejen to, jak vypadají, ale také jejich flexibilita, kterou nabízejí zákazníkům. Díky skvělé kompatibilitě s iOS a Android zařízeními a také možnostmi osobního nastavení, které přináší, jsme nejen přístupnější více lidem, ale také jsme schopni poskytnout i ty nejjedinečnější osobní styly.“

V tuto chvíli neznáme žádné konkrétní datum, kdy se hodinky dostanou do dalších zemí – budeme ve střehu. Fossil Q Founder můžete nicméně v jistých zemích již teď objednávat přímo ze stránek Fossil.

zdroj: www.wareable.com