Po době čekání je to tady. Máme jména, snímky a další podrobnosti o nových nositelných zařízeních od Fossil!

Jako první jsou tady Fossil Q Founder, které jsme mohli spatřit již dříve v srpnu. Při pohledu zblízka vypadají hodně jako konkurenční Moto 360. Stejně jako u konkurence, mají robustní tělo a běží na systému Android Wear. Po Tag Heuer Connected, jsou Founder druhé mezi Android Wear zástupci, používající procesor Intel. Hodinky se do prodeje dostanou před Vánocemi s cenovkou 275 dolarů.

278827-1445437480-ad07-column-width-inline

Další hodinky s analogovým ciferníkem, konkurující Withings Activité, jsou Fossil Q Grant. Tyto hodinky počítají kroky, spálené kalorie a také poskytují tzv. motivační narážky. Stejně jako Withings obsahují notifikace a k jednotlivým kontaktům si budete navíc moci zvolit barvu LED diody, upozorňující na oznámení. Q Grant budou k dispozici 25. října a cena se bude pohybovat od 175 do 195 dolarů.

Duo chytrých náramků – Dreamer (dámský) a Reveler (pánský) – se do prodeje také dostanou 25. října, ale s nižší cenovkou čítající 125 dolarů. Očekávejte všechny obvyklé funkce – sledování aktivity a oznámení blikáním LED a vibracemi.

fossil-q-watch-2-1443432288-n4QM-full-width-inline

Všechny nové Q zařízení mají proprietární aplikaci pro Android a iOS. Fungují také dobře s Google Fit, Health, UP od Jawbone a UA Record od Under Armour.

zdroj: www.wareable.com