HP nedělá vlastní chytré hodinky. Místo toho spolupracuje s hodináři a módními návrháři, kde poskytuje mozek elegantním exteriérům.

Chytré analogové hodinky pro ženy, Isaac Mizrahi, jsou prvním takovýmto partnerstvím. Jedná se o kousek za 249 dolarů (6 000 Kč), který je posazen krystalky od Swarovski. Zařízení kromě pěkného vzhledu zvládne zobrazit notifikace z iOS či Android telefonu.isaac-mizrahi-watchesPod minerálním sklem leží zabudovaný OLED displej, který je viditelný pouze při příchozí notifikaci. Nenalezneme zde žádný zbytečně velký displej, který by jen kazil atraktivní vzhled hodinek, a to je dobrá věc.

Podpora telefonu je vcelku stejná, jako u ostatních hodinek od HP. Ať už se tedy jedná o Titan Juxt, Movado Bold, MB Chronowing nebo Isaac Mizrahi, uživatel vždy obdrží upozornění na jistou kalendářní akci či třeba příchozí hovor.

Do těchto hodinek by jste na první pohled neřekli, že jde o cokoliv chytrého. Ale opak je pravdou. A to bychom do budoucna rádi viděli u více výrobců, protože to je něco, co lidé chtějí – normálně vypadající hodinky s užitečnými funkcemi navíc.

zdroj: wareable.com