Chytré hodinky jsou dnes prakticky nezbytným doplňkem, který najdete na ruce spousty lidí. Vychvalují si je milovníci nových technologií, milují je sportovci, již díky nim mají přehled nad svou aktivitou, spousta lidí si je pořizuje také jako stylový doplněk. Z jakého důvodu po nich toužíte vy?

Vlastní smart hodinky vyrábí celá řada výrobců mobilních telefonů a elektroniky. Rozhebodně však neplatí, že byste si museli pořídit hodinky od stejné značky, jako máte telefon. Ba naopak neuškodí trochu prozkoumat trh a podívat se, za co vlastně platíte. Jste ochotni platit pouze za značku?

Chytré hodinky i fitness náramky Carneo

Jestli nehodláte vyhazovat peníze za hodinky známých značek a spíše než o výrobce vám jde o kvalitu, design a funkce, mohly by vás zajímat chytré hodinky a fit náramky značky Carneo. Tato firma vznikla v roce 2009, rozhodla se vyrábět technologicky pokročilé výrobky za rozumnou cenu. Své produkty neustále inovuje, přitom se drží příjemných cen. Kromě nositelných zařízení vyrábí i bezdrátová sluchátka, přenosné reproduktory, kamery do auta a vybavení pro chytrou domácnost.

Hodinky pro sportovce i manažery

V nabídce Carneo si to své najde každý. Chcete si pořídit hodinky dotykové, ale zároveň stylové? Není problém. Pro muže se nabízí například Carneo Prime GTR Man. Jde o chytré hodinky s měřením tepu, teploty těla, sportovními funkcemi a zároveň manažerským designem.

Toužíte naopak po čistě sportovním designu? Doporučíme hranaté dámské smart hodinky Carneo Soniq+ woman. Jde spíš o fitness náramek, který však zobrazí i příchozí hovor nebo SMS zprávu. Měří kalorie, monitoruje spánek, hlídá krevní tlak, tep i teplotu těla.

Konečně hodinky s českou aplikací

Možná vás potěší také informace, že mobilní aplikace k hodinkám a náramkům Carneo je k dispozici v češtině. Jmenuje se Carnao Fit + a najdete ji na App Store i Google Play.