Bluboo má v plánu, přijít v únoru s novými Android Wear hodinkami jménem Xwatch. Alespoň tak to uvádí na svém blogu. A co více, podle GizChina by cena těchto čínských hodinek neměla přesáhnout 100 dolarů (2 500 Kč).

Nepotvrzené informace hlásají, že Bluboo Xwatch budou obsahovat 1,2GHz procesor s 4 GB úložištěm a 1,3-palcový displej s rozlišením 360 x 360. S tloušťkou 9,8mm se pak bude jednat o tenčí hodinky, než jsou třeba Apple Watch (10,5mm) nebo Moto 360 (11,4mm).

Mezi funkcemi by neměl chybět třeba senzor srdečního tepu, výškoměr (užitečný zejména pro horolezectví a turistiku), tlakoměr, a hlavně, GPS.bluboo-xwatch-5-1453159957-qxgk-column-width-inlineJedná se o skvělý poměr cena:výkon. A jak sami můžete vidět, tak ani sportovní vzhled hodinek neurazí.

Nicméně jeden podobně nadějný projekt jsme již viděli, konkrétněji chytré hodinky Com1. Ty měly taktéž nízkou cenu a perfektní specifikace. Stalo se ale, že jejich kampaň na Indiegogo byla náhle zrušena, z důvodu toho, že zařízení chyběla řádná licence od Googlu. Raději se tedy ohledně Bluboo Xwatch předčasně neradujme…

zdroj: wareable.com