Na internetu je dnes téměř každý. Rozhodně většina. Mladí i staří. Podnikatelé i jejich zákazníci. Na internetu se vzděláváme, bavíme, vyděláváme, nakupujeme, komunikujeme. Sledujeme filmy i posloucháme hudbu. Zkrátka v podstatě žijeme.

Internet pomáhá i škodí. Stejně jako spousta dalších nástrojů. Nožem si jinými slovy můžeme uříznout krajíc chleba, ale také se jím pořezat. To však neznamená, že nůž přestaneme používat. Naopak se s ním musíme naučit zacházet tak, aby nám neublížil. A to samé platí na internet. Co tím vším chceme říct? Jedno jediné. Že bez internetu současná společnost v podstatě nemůže fungovat. A z tohoto důvodu byste ně něm měli být i vy. Pořekadlo: „kdo není na internetu, jakoby nebyl,“ rozhodně není daleko od pravdy. Pro někoho bohužel, pro jiného bohudík.

Internet zdrojem informací – i o vašich službách!

Pro podnikatele s kvalitními webovými stránkami rozhodně bohudík. Díky nim se v kombinaci s dalšími marketingovými nástroji totiž veřejnost o jejich službách dozví. A co podnikatelé, kteří svůj vlastní web ještě nemají? Ti by si jej samozřejmě měli co nejdříve nechat vyrobit. Funkční, moderní, přehledný a hlavně vydělávající! A my víme od koho!

Cenově dostupný, a přitom kvalitní!

Bojíte se, že tvorba takového webu vám naruší váš firemní rozpočet? Nenaruší! Tvorba webových stránek už dávno nejde do desetitisíců. Respektive jít nemusí. Sháníte-li jinými slovy webové řešení v poměrně vysoké kvalitě, avšak za přijatelné peníze, jste na správné adrese.

Vsaďte na platformu WordPress

Jím bezesporu je řešení postavené na platformě WordPress! Tedy maximálně otevřený systém s možností snadného rozšiřování do budoucnosti. Web, který si budete moci sami upravovat a přizpůsobovat. Jednoduchý na editaci a do budoucna snadno modifikovatelný. K tomu napojený na další firmy, programátory a další jednoduché weby. S kalkulačkou, různými aplikacemi i blogy.

Obraťte se na specialisty

Právě takový web vám vyrobí weboví specialisté z firmy AJAS Corporation, s.r.o. A budete-li mít zájem, mohou vám tento web i spravovat. Cena takového webu přitom začíná na částce 7500 korun (v ceně jsou základní funkce, SEO i administrace). Poradí vám ovšem i s online marketingem, PPC reklamou a SEO. Funkčními webovými stránkami to totiž teprve začíná. Dalším krokem je docílit toho, aby se o nich dozvědělo co nejvíce lidí. O tom se však rozepíšeme v některém z příštích článků.